ADSL Borç Sorgulama – ADSL Fatura Bilgileri Öğrenme ve ADSL Fatura Ödeme

ADSL fatura bilgilerini nereden öğrenebilirim. Özellikle limitli ADSL kullanıcılarını ilgilendiren bir soru bu, ve TTnet ten böyle bir ADSL borç sorgulama hizmetini vermesini beklemekte gayet doğal bir müşteri beklentisi.

TTnet’in maalesef internet üzerinden online ADSL fatura bilgileri öğrenme hizmeti yoktur.

Yalnızca kullandığınız toplam download, upload gibi adsl kullanıcı bilgilerine ulaşmak için verdiği basit bir hizmet var ve ona adsl kota bilgileri sorgulama linkinden ulaşabilirsiniz.

Aslında TTnet’in limitli ADSL kullanıcıları için kota aşımının faturaya yansımasını online olarak gösteren bir hizmet vermesi gerekir. Yani kotanısını aşan bir ADSL kullanıcısı acaba bu faturama nasıl yansır diye düşündüğünde eline hesap makinasını alıp toplam download miktarı ile kendi limiti arasındaki farka göre hesap kitap yapması gerekmekte ne yazıkki.

ADSL Borç Öğrenme

ADSL fatura bilgilerine ulaşmak için bir alternatif online olarak bu hizmeti veren bir bankadan yararlanmak. Burada tabi geçmiş ayın adsl borç sorgulaması yapılabilir sadece. Sanırım bir çok banka bu hizmeti veriyor. Ben Garanti bankasını kullanıyorum. Hem online olarak adsl fatura ödeme yapabilir hemde geçmiş aylardaki adsl fatura bilgilerine ulaşabilirsiniz bankanız üstünden.

ADSL linkleri ve Tel.

ADSL Tarifeler – TTnet in en son ADSL ücretleri nedir? ADSL ücret bilgilerini öğrenin.

ADSL Kota Takip – ADSL kullanıcı bilgileri ve kota takibi.

ADSL Destek Hattı- Bu arada ADSL ile ilgili her türlü kafanıza takılanı yada fatura bilgilerini öğrenmek için 444 0 375 nolu adsl müşteri hizmetleri telefonunu arayarak bilgi alabilirsiniz.

159 thoughts on “ADSL Borç Sorgulama – ADSL Fatura Bilgileri Öğrenme ve ADSL Fatura Ödeme”

  1. benim abonelikte telefon hattı yok ama bir yıllık kullanma zorunluluğu var. geçen ay açtırdım. normalde bana ödenecek aylık fatura 59 dediler. ama ilk fatura 99.25 tl. bu nedir?? rica ederim biri açıklasın..

  2. benim internetim sınırsız sınırlı 4 GB alöak istiyorum ama ben 4 GB kullandıktan sonra internetim kesilmesini isti yorum. Böyle bir şansımız varmı acaba

  3. slmlar ben ocak 2012″de ttnet kablosuz ve sinirsiz internet aboneligine uye oldum.Subat 28de gelen ilk faturayi henuz yatiramadim internetim ne zaman kesilir bilgilendiriseniz sevinirim arkadaslar…

  4. Bana 3 Fatura Geldi Diyelim Ne Zaman İnternet Kapanır ?

    Çoğu Zaman 3 ‘ De Kapanıyor Bilemiyorum Emin Olmak İstiyorum ?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *