ADSL Kota Aşımı Ücret Hesaplama Programı

ADSL kotamı aştımmı? Kota aşımı için ne kadar fazla ücret öderim? Bu sorular limitli ADSL kullanıcılarının en sık sorduğu sorular. Bu soruların hepsine cevap veremediğim için, bunları cevaplayacak ufak bir programı siteye ekledim. Umarım herkes için yararlı olur.

ADSL Kota ücreti Hesaplama

Programın kullanımı oldukça basit. TTnet kota bilgileri sayfasından Toplam Download miktarını yazın ve Hesapla düğmesine basın.

Örnek; eğer rakam “5.288.738.903” ise aradaki noktaları kaldırın ve “5288738903” şeklinde yazın.

Aşağıdaki rakamlar – 1 Mbps – 4 GB aylık kota kullanımı ve 29 YTL aylık ücreti olan TTNET ADSL aboneleri için hesaplanmıştır.

Toplam Download Miktarını Girin

Toplam Download- MB
0
Kota Aşım Miktarı – MB
0
ADSL Kota Aşım Ücreti
0
Toplam ADSL Ücreti
0

105 thoughts on “ADSL Kota Aşımı Ücret Hesaplama Programı”

  1. Ya arkdaslar ben ayın 26sında gıdıp lota ucretımı odedım bu 4gunluk kota 0 lamaya kdr yanı 300mb gectım we her gırdıgım yerde 2aylk odeyeceksınız dıorlar neden ama parayı odedımmmm ltfn yardım pls

  2. benim kota dowload:4.02gb upload:1.26 gb internet sınırlı kaç lira gelir acaba arkadaşlar korkuyom altıma yapacam burdan hesaplayamadı onuda bi ögretirmisiniz lütfenn ?

  3. Mrb. Ya lütfen bana biri cevap versin ben 4 gb kullanıyorum fakat bilgisayarım kapalı olduğu halde kota gidiyor. bu ne yardım edin bana

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *