Paypal’dan Kredi Kartı ile Para Çekmek

Bir önceki yazımızda paypal bozdurmaktan ve paypal’ın yeni visa kredi kartına para aktarma hizmetinden bahsetmiştik.

Bu yazıda paypal’den kredi kartına para aktarma işlemine daha ayrıntılı olarak bakalım.

  1. Paypal’e login ol ve “Withdraw” menüsüne tıkla.
  2. Çıkan ekranda “Withdraw funds to your card” seçeneğini tıkla. (-Eğer Visa logosu olan kredi kartı daha önceden eklememişseniz ekrandan kredi kartı bilgilerinizi ekleyin. )
  3. Amount kısmına göndermek istediğini miktarı yazın ve Continue düğmesine basın
  4. Bir sonraki ekranda yapmak istediğiniz işlemin özetini göreceksiniz. Eğer herşey istediğiniz gibi ise “Confirm” düğmesine basın.

5- 7 gün içerisinde paranız kredi kartınıza aktarılacaktır. Ben Paypal dan Garanti bankasının kredi kartına sorunsuz olarak para aktardım. Visa logosu olan wordcard yapıkredi, işbankası, akbank, finansbank gibi bankalarada paypal daki paranızı aktarabilirsiniz.

5 thoughts on “Paypal’dan Kredi Kartı ile Para Çekmek”

  1. paypal’dan Kredi Kartımla para çekemiyorum.Kredi Kartıma bankadan onay almama rağmen,para çekme işlemlerini yerine getirdiğim halde tekrar, kart ekle sayfası açılıyorve paramı kredi kartıma aktaramıyorum. yardımlarınızı bekliyorum.

  2. mrb, benim mastercard logolu akbank kredi kartım var. şu anda yurtdışındayım ve başka bir kart almak gibi bir imkanım yok. bu kartıma para aktarabilirmiyim? yardımcı olursanız sevinirim…

  3. turkmoney.com %10 komisyonla türk bankalarına yada ptt ye anında ödeme yapıyor. paypal da 5 6 dolar alıyo zaten eğer çok büyük meblağlarla uğraşmıyosanız bu daha makul bence

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *